טכנולוגיה מתקדמת בשירות המטופלים שלנו

"אני מאמין בחדשנות טכנולוגית בשירות הרפואה". אלה המילים שד"ר אידלמן חוזר עליהן מאז הקים את המרפאה שלו בתל-אביב לפני יותר מ-30 שנה. לכן גם המרכז ברומניה מאובזר לפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר, כשבכל שלב האבחון והטיפול עומדים לרשות הצוות הרפואי האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר.

אין ספק שטיפולי שיניים יכולים להיות ארוכים ומתישים, במיוחד כשמדובר בטיפולים מורכבים כגון השתלות או שיקום חלל הפה. מאז שהמרכז הישראלי להשתלות שיניים ברומניה פתח את שעריו, אנחנו מקפידים על שימוש בטכנולוגיה וציוד המתקדמים ביותר, כדי לאפשר למטופלים שלנו נוחות מקסימלית במהלך הטיפולים.

כבר מהספות הנוחות באזור הקבלה ועד לכיסאות הטיפול מתוצרת Planmeca, שעוצבו במיוחד כדי לאפשר למטופל להרגיש בנוח גם כשמדובר בטיפולים שיכולים להימשך יום שלם, כגון שיקום חלל הפה על גבי שתלים. כיסאות הטיפול כוללים גם מצלמת רנטגן מובנית המאפשרת לעשות כל צילום, בלי שהמטופל יידרש לקום מהכיסא.

את הטיפולים האנדודונטיים (טיפולי שורש) במרכז אנחנו מקפידים לבצע באמצעות מיקרוסקופ דנטלי מתוצרת Zeiss, אימפריית מכשירי האופטיקה העולמית. השימוש במיקרוסקופ דנטלי מאפשר למומחה שלנו להגיע לדיוק מקסימלי בניקוי תעלת השן, בלי לגרום למטופל כאב או אי נוחות. את המיקרוסקופ המשוכלל שלנו ושיטת העבודה עמו תוכלו לראות בסרטון כאן משמאל.

חדרי הטיפול שלנו מאובזרים גם בסורק דיגיטלי אינטרא-אוראלי Planmeca Emerald S, המאפשר תוך מספר דקות לצלם את כל חלל הפה, לקחת את כל המידות הדרושות ולייצר הדמיית תלת-מימד שלו לקראת ביצוע שחזור או השתלה. לאחר מכן, ניתן להוסיף להדמיה זו שיקום שיניים עתידי ולשלוח למטופל אילוסטרציה מפורטת כיצד ייראה חלל הפה שלו אחרי ההשתלה והשיקום.

המידע המדויק שמתקבל מההדמיה מאפשר לאחר מכן במעבדה ליצור חריטה מדויקת של כתרים ומבנים, בהתאם לנתונים אישיים של כל מטופל ומטופלת. מאז ומעולם אנחנו דוגלים ברפואת שיניים מותאמת אישית, כי זה מאפשר לנו להגיע לתוצאות הטובות ביותר בעבודה שלנו. לכן, תוכנית הטיפולים שאנחנו בונים כבר בתחילת הדרך משתנה ממטופל ומטופל, אנו עוקבים אחרי כל שינוי במצבו הבריאותי הכללי ובמיוחד במצב הבריאותי של חלל הפה, כדי שתוצאה הסופית תהיה בהתאם.

מעבדה דנטלית

במעבדה הדנטלית שלנו אנחנו משתמשים בחומרים איכותיים ביותר, תוצרת גרמניה, ארה"ב או ספרד – בין אם מדובר בכתרי זירקוניה או כתרי חרסינה. במידה ולמטופל נדרשת השתלת עצם, אנחנו משתמשים באבקת עצם וממברנות המיוצרות בישראל. כל עבודה מתבצעת על ידי טכנאי המעבדה שלנו, המתמחה בעבודות חריטה ומשתמש לצורך זה בציוד הכי מתקדם, המאפשר דיוק מירבי בכל שלבי הטיפול עד התוצאה הסופית.

מידע נוסף על שיטות הסטריליזציה ומניעת מחלות מדבקות במרכז שלנו ניתן לקבל כאן.