טיפולים אסתטיים

בין שירותי המרכז הישראלי להשתלות שיניים ברומניה, אנו מציעים גם מגוון טיפולים אסתטיים באזור הפנים והצוואר, המבוצעים על-ידי מומחית לרפואת עור ורפואה אסתטית. 

פסיכולוגיה אנושית היא דבר מורכב. גם אם במשך שנים לימדו אותנו שמה שחשוב זה לא הקנקן אלא מה שבתוכו, כלומר, שהפנימיות חשובה יותר מחיצוניות, עם הזמן כל אחד מאיתנו מבין שגם להיראות טוב חשוב לא פחות מכל דבר אחר.

פעמים רבות, בעיות השיניים משפיעות גם על מראה הפנים. למשל, כשהשיניים חסרות או מתרחשת ספיגת עצם, הרקמות התת-עוריות באזור הלחיים מידלדלות וצונחות מהר יותר גם בגיל צעיר. ולפעמים זה פשוט כוח המשיכה או תזונה לקויה – כך או כך, יש סיבות רבות לכך שבמקביל לטיפולי שיניים ושיקום הסגר, אנחנו מבינים לא פעם שיש צורך בהתערבות נוספת במראה הכללי של אזור הפנים והצוואר.

זו הסיבה לכך שבין שירותי המרכז הישראלי להשתלות שיניים ברומניה אנו מציעים גם מגוון טיפולים אסתטיים – הזרקות בוטוקס, חומרי מילוי ותרכובות מזותרפיות. את הטיפולים מבצעת ד"ר רלוקה רוזנברג, בעלת ניסיון של מעל 20 שנה בתחום ודוברת חמש שפות: עברית, רומנית, גרמנית, אנגלית וצרפתית.

ד"ר רוזנברג מרצה בכל אירופה בתחום האסתטיקה ומשמשת כיועצת רפואית לאחת היצרניות הגדולות של חומרים אסתטיים בהזרקה, הממוקמת בספרד.

הזרקת בוטוקס

אפשר לומר באופן חד משמעי שבוטוקס הוא נכס צאן ברזל של רפואת אנטי-אייג'ינג. הזרקות בוטוקס יעילות בטיפול בקמטי הבעה, בדרך כלל באזור המצח ובשליש העליון של הפנים. קמטים אלה נוצרים בעקבות פעילות ערה מדי של שרירי הפנים ולכן ההשפעה של הזריקה היא "להרגיע" ולשתק את השריר באופן זמני, כדי למנוע את הופעת הקמט.

את התוצאות הסופיות של ההזרקה ניתן לראות בערך אחרי שבוע. ההשפעה של בוטוקס היא זמנית ולכן יש צורך לחזור על הפעולה כל כמה חודשים, בהתאם למצב העור, הגיל וכמובן המימיקה של המטופל/ת.

הזרקת חומרי מילוי וחומצה היאלורונית

הזרקת חומרי מילוי מאפשרת לנו לשמור על מראה הנעורים לאורך זמן ולטשטש את סימני הגיל. באמצעות הזרקת חומרי המילוי וחומצה היאלורונית ניתן למלא שקעים מתחת לעיניים, להדגיש את עצמות הלחיים ואת הלחיים עצמן, במידה שהן שקועות, לדייק את מתאר הפנים וקו הלסת ולמלא שפתיים או קפלים באזור האף הפה והסנטר, הקרויים גם בשם הציורי "קפלי מריונטה".

שימוש מדויק בחומרי מילוי מאפשר, מצד אחד, לשמור על מראה הפנים הטבעי ולא מוגזם / מנופח, כפי שנוטים לקרוא לו "לוק אינסטגרם", ומצד שני, לטשטש בתבונה ודיוק רב את הקמטים ואת דלדול הרקמות, שקורה לכל אחד מאיתנו עם הגיל.

Lip filler injection

את התוצאה של הזרקת חומרי מילוי ניתן לראות באופן מידי, כשהתוצאה הסופית מופיעה אחרי מספר ימים. כמובן, כדי לשמר את התוצאה יש לחזור על הטיפול פעם בכמה חודשים / שנה, בהתאם להמלצה של הרופא המטפל.

מזותרפיה

לא פחות מהשיפור החיצוני, העור שלנו זקוק גם להזנה וטיפוח מבפנים. אחת הדרכים היעילות לעשות זאת וגם לשפר את מרקם העור היא טיפולים מזותרפיים – הזרקות של תמיסות, ויטמינים וחומרי הזנה אחרים בכמות קטנה במוקדים ספציפיים, במטרה גם להזין את העור וגם להפעיל ולזרז תהליכים טבעיים הנוטים להאט עם הגיל, כגון ייצור קולגן ואלסטין, האחראיים על גמישות העור ועל המראה המוצק שלו.

Aesthetic Medicine Facial Contouring with 3D Meso Threads.

ניתן לבצע כל אחד מהטיפולים לעיל בנפרד או בשילוב אחד עם השני, כחלק מתוכנית הטיפולים האישית במרפאה. מדובר בטיפולים בטוחים לחלוטין, העונים לסטנדרטים הכי גבוהים של האיחוד האירופי, כמו שאר הטיפולים במרפאה. אנו משתמשים בחומרים איכותיים ביותר, המאושרים על-ידי משרד הבריאות וה-FDA.

חשוב לזכור שלעתים נדירות ייתכנו תופעות לוואי כגון שטפי דם קטנים באזור ההזרקה, נפיחות, אדמומיות או כאב ראש עמום (בהזרקות בוטוקס). תופעות הלוואי חולפות, בדרך כלל, אחרי מספר שעות או תוך יום-יומיים. בכל מקרה, בכל מצב חריג, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר מידי.