השתלות שיניים

השתלת שיניים היא טיפול שהפך במהלך עשרות השנים האחרונות למענה סטנדרטי לבעיית אובדן השיניים הטבעיות.

אין זה המקום להיכנס לסיבות לאובדן שיניים טבעיות, אך זוהי אינה רק בעיה אסתטית, אלא גם בעיה בריאותית שעלולה לפגוע בתהליך העיכול התקין, בתפקודן של מערכות אחרות של הגוף ואף במצב הנפשי.

יותר ויותר אנשים מבקשים היום לבצע שיקום שיניים על גבי שתלים. מדובר בפתרון מתקדם וחדשני, שבשילוב עם אמצעים טכנולוגיים קיימים נותן מענה גם במקרים מורכבים מאד.

שתל דנטלי מזכיר במראה שלו בורג אותו "מבריגים" לתוך עצם הלסת ועליו ממקמים שיניים תותבות, כתרים או גשרים, על מנת להשלים את השיניים החסרות.

שתלים דנטליים עשויים מסגסוגת טיטניום. זהו חומר מאד עמיד, שלא גורם לתגובה אלרגית ומסוגל לעמוד במעמסה גם של שן בודדת וגם של גשר, או אפילו קשת שיניים שלמה, בזכות האחיזה החזקה שלו. 

בסופו של דבר, תפקוד השתלים דומה מאד לתפקוד השיניים הטבעיות ומצד שני, התקנתם לא דורשת פגיעה בשיניים הבריאות הסמוכות.

המרכז הישראלי להשתלות שיניים ברומניה מתמחה בתחום השתלים הדנטליים והשיקום על גביהם. הרופאים שלנו בעלי ניסיון רב ועובדים עם ציוד רפואי הכי חדשני ומתקדם, כולל סורק אינטרא-אוראלי המאפשר לצלם את חלל הפה בדיוק מירבי, לבצע את המדידות הדרושות תוך מספר דקות בלבד, ולספק הדמיית השתלה גם במצבים בהם יש צורך בהרמת סינוס או השתלת עצם, כדי להחזיק את השתל במקום. בנוסף, נבנה מודל תלת-ממדי של השחזור המאפשר למקום כל שתל במקומו ולאחר מכן לגלף כתרים או מבנים מותאמים אישית לכל מטופל ומטופל אצלנו במעבדה דנטלית.