הלבנת שיניים

שיניים לבנות ובוהקות הן כבר מזמן לא עניין של גנטיקה. ניתן להגיע לחיוך לבן וזוהר במהירות באמצעות שיטות מתקדמות להלבנה מרפאתית.

שיניים צחורות נחשבות לסמל יופי אוניברסלי, לא במקרה כתבו על זה אפילו ב-"שיר השירים". אם פעם הדרך היחידה לזכות בחיוך כזה הייתה תלויה בגנטיקה, ויתור על הרגלים "מכתימים" כמו עישון או שתיית קפה ותה בתוספת הקפדה יתרה על היגיינת הפה, היום, תודות לפופולריות של טיפולי אסתטיקה דנטלית ולהתפתחות הטכנולוגית, יש לכל אחד אפשרות לזכות בשיניים כאלה וחיוך מושלם.

קיימות אינספור שיטות להלבנת שיניים: החל מ-"תרופות סבתא" ועד פתרונות זולים הנמכרים ברשת, אך חשוב מאד לזכור: שימוש בחומרי הלבנה ללא פיקוח רפואי, או בחומרים שלא אושרו על-ידי משרד הבריאות או רשות המזון והתרופות האמריקאית (FDA), עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לשן. לכן, לפני שאתם מחליטים על פתרון הלבנה "מהיר" אך מפוקפק, כדאי מאד שתחשבו פעמיים.

חשוב מאד להבין מהי הסיבה לשינוי בגוון השן: לפעמים זה קורה בגלל תזונה לקויה או נטילת תרופות מסוימות. לפעמים זה קשור לחבלה או פגיעה בשן, או טיפול מסוים שהשן עברה בעבר. לדוגמא, טיפולי שורש נוטים לשנות את צבע השן, והדרך להתמודד עם זה אינה באמצעות הלבנה שטחית פשוטה, אלא בטיפול מורכב של "הלבנה פנימית".

המרכז הישראלי להשתלות שיניים ברומניה מציע למטופליו מגוון רחב של טיפולים אסתטיים לשיניים, וביניהם הלבנת שיניים מרפאתית באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, המאפשרות לשמר את התוצאות לאורך זמן וגם להימנע מהמראה המלאכותי של השיניים לבנות מדי.

הלבנת שיניים מרפאתית

עם זאת, חשוב להבין שלא כל טיפול מתאים לכל אחד ולכן, לפני הכל, נתאים עבורכם את השיטה המתאימה ביותר והאפקטיבית ביותר עבורכם. כמו כן, כדאי לזכור: להשגת התוצאה הטובה ביותר יש לבצע טיפול להסרת אבן אצל שיננית בטרם ביצוע ההלבנה.

בנוסף, אם בשיניים בוצעו בעבר שחזורים ("סתימות"), יתכן צורך בהחלפת הסתימות כך שיתאימו בגוון שלהן לגוון החדש של השיניים אחרי ההלבנה. ואם הדבר לא אפשרי – ניתן להציע במקום זאת לתקן את מראה החיוך באמצעות ציפויי חרסינה אסתטיים.

גבר לאחר הלבנת שיניים