המרכז הישראלי להשתלות שיניים ברומניה

המרכז הישראלי להשתלות שיניים ברומניה, הממוקם בשכונה יוקרתית במרכז בוקרשט, הוקם על ידי ד"ר יצחק אידלמן לפני יותר מעשור. לאורך השנים, מטפל צוות המרכז בתושבי המקום וגם בתיירי מרפא המגיעים לכאן ממדינות אירופה השונות. המרפאה מעניקה שירותים ופתרונות מתקדמים לטיפולי שיניים ואסתטיקה של הפנים למקומיים ותושבי-חוץ, אחרי שלא מצאו מענה טיפולי הולם במרפאות אחרות באזור.

בשנים האחרונות, גואה הפופולריות של טיפולי שיניים נרחבים כגון השתלות שיניים ביום אחד, ציפויי שיניים וטיפולים תחת טשטוש והרדמה כללית. 

לאור העלויות הגבוהות שהמטופלים נדרשים לשלם על טיפולים כאלה בישראל, התחיל המרכז הישראלי להשתלות שיניים ברומניה להעניק גם שירותי תיירות מרפא לישראלים.

שירות זה מאפשר לכם ליהנות מטיפולי שיניים איכותיים ומתקדמים בדיוק כמו בתל אביב, ובמקביל לחסוך עד 50% מעלות הטיפול, לאור הבדלי יוקר המחיה בין המדינות. בנוסף, זוהי הזדמנות לבקר באחת הערים היפות ביותר באירופה.

בזכות זה, הפכנו במהרה למרכז המוביל בתחום תיירות המרפא הדנטלית בבוקרשט, המספק רפואת שיניים שיקומית, כירורגית ואסתטית באיכות פרימיום וללא פשרות, תוך ליווי מוקפד של המטופלים שלנו. כל מטופל הוא VIP.

המרכז הישראל לרפואת שיניים עילית של ד"ר אידלמן ממוקם בשכונה היוקרתית ביותר של בוקרשט, באזור שקט של וילות, בו מתגוררים לרוב שגרירים, עורכי דין ואנשי עסקים מובילים. המרכז ממוקם במבנה מפואר המשתרע על פני 270 מ"ר של שטח בנוי, עם גינה מרהיבה וחניון צמוד עם מקום לחמישה כלי רכב.

בכניסה למרכז מחכה לכם אזור קבלה וחדר המתנה מרווח, המעוצבים בסגנון ביתי ומאופיינים בתאורה חמימה. מחדר ההמתנה יש יציאה למרפסת ולגינה. המרכז מתוכנן כדי לשמור כמה שאפשר על פרטיות המטופלים, ולכן חדרי הטיפולים ממוקמים בקומה העליונה, שם נמצאים גם חדר הניתוח וחדר התאוששות.

צפו בגלריית התמונות למטה ובסרטון למעלה על-מנת להתרשם ממה שיש למרפאה שלנו להציע.